Sibel Karagülle

            24 Şubat 1968 İstanbul doğumlu Sibel Karagülle , Beyoğlu Kız Lisesi Güzel Sanatlar ve El işi bölümünden mezun olduktan sonra 1986 yılında Beyoğlu Halk Eğitim Merkezi'nde Güzel Sanatlar öğretmenliği yapmıştır. Daha sonra düğün ve davet organizasyonu konusunda İstanbul'da birçok yenilik getirmiş olan Happy Leyla şirketinde çalışmış ve burada çeşitli  düğün ve kına tema tasarımları, alışılmışın dışında çarpıcı tag ve çiçek tasarımları, masa düzeni konusunda yenilikçi şık tasarımlarıyla şirketinin markalaşma sürecinde büyük katkıları olmuştur. 1994 yılında anne olduktan sonra çalışmalarına bir süre ara vermek zorunda kalmış, daha sonra Armoni Düğün ve Davet Organizasyon'da Sevgi Ekmekçi ve Semra Akgün ile birlikte çalışmalarına devam etmiştir.

            Uzun yıllar boyunca düğün ve davet organizasyonu sektörüne emek vermiş olsa da, şirket açma girişimleri sekteye uğramıştır.  2019 yılında Si Belle Düğün ve Davet Organizasyonu için girişimlerine başlamıştır. Kısa sürede yaptığı işlerle adından söz ettirmiş, sektörün kar marjı yüksek şirketlerine karşı, müşterilerine düşük karlı ve yüksek kaliteli organizatörlük sunmak adına yola çıkmıştır. 

           "
İşini severek yapması, güçlü insan ilişkileri ve müşteri odaklı çalışmasıyla fark yaratacak 30 yıllık deneyim şimdi sizlerle! Fransızca'da çok güzel anlamına gelen " Si Belle " ismiyle, adına yakışır, özgün tasarımlarıyla en özel günlerinizi en güzel yapmaya geliyoruz! "

 İst/Beyoğlu
 

Tel:0 543 859 43 46
   0(212) 237 37 63

herseysibelle@gmail.com

sibelle.org  2020
Tüm Hakları Saklıdır.

  • İnstagram Sayfamız