Düğün

" En özel gününüzde mutluluğunuza mutluluk katacak, sizleri rüya gibi bir düğüne kavuşturacağız. Her bütçeye uygun paketlerimizle, profesyonel organizatörünüz olmaya adayız. "

Ekonomik Düğün Paketimiz

Mekan Dekoru

Çeşitli seçenekleri olmak üzere, nikah kürsüsü , tag  ve dört adet gelin yolu ile mekana uygun seçeceğiniz bir dekor ürünüyle bütçenize uygun seçenekleri beraber değerlendirebiliriz! 

Masa Düzeni

Masa örtüsü,şamdan veya seçeceğiniz renk ve türde çiçek, mum ve mumluk çeşitleri ile seçeceğiniz bir dekor ürünü dahildir.

Kokteyl Alanı

Karşılama ekibimiz ve karşılama masası süslemesi, karşılama panosu, kokteyl alanı düzeni ve standart kokteyl masa süslemesi ile seçeceğiniz bir karşılama dekoru ürünü dahildir.

İçerik Bilgilendirmesi

Paketimiz standart dekor ürünlerini kapsamaktadır ve dekor ürünlerinin seçimi tamamen size aittir. L.C.V takibi firmamız tarafından yapılmaktadır. Seçtiğiniz ürünlerin demo çalışması size sunulacaktır. Fiyatlandırmaya nakliye,kurulum ve tasarım ücretleri dahildir. Sahne,ses ve ışık ekipmanları, görsel şov ürünleri, fotoğraf ve dvd çekimi... fiyatlandırmaya dahil değildir.

bcffad50-ad41-428d-8d97-48ece9143617.jpg
4e4d4028-a810-4fd4-ac4d-c22dc7ec9263.jpg

Rüya gibi bir düğüne hazır mısınız?

Sınırsız Düğün Paketimiz

Mekan Dekoru

 Seçeceğiniz her mekanda farklılık yaratacağımızdan şüpheniz olmasın! İster bir kır düğünü, isterseniz de bir hotelin balo salonunu sizin için baştan yaratalım. 

Masa Düzeni

Masalara özgü farklı şamdan düzeni,  seçeceğiniz renk ve türde çiçek, mum ve mumluk çeşitleri, sandalye giydirme, süsleme veya kiralama, çeşitli yemek menüsü tasarımları,eklenmesini istediğiniz özgün dekor ürünleriyle, sizlere sunacağımız çeşitli seçeneklerin eklemelerini ve düzenlemelerini gelin beraber yapalım! 

Kokteyl Alanı

Karşılamada  misafirlerinizi yönlendirecek olan güler yüzlü host ve hostelerimiz, karşılama masası süslemesi, karşılama pano çeşitleri, kokteyl alanı düzeni,  kokteyl masası giydirmesi ve süslemesi ile mekana uygun dekor eklemelerini birbirinden farklı seçeneklerimizle sizin tercihinize bırakıyoruz.

İçerik Bilgilendirmesi

Standart pakete göre çeşit çokluğu ve seçilecek mekana uygun olarak yapılacak düzenlemeleri barındıran bu paketimiz için "Fiyat Al" butonuna tıklayarak, danışmanımızla görüşebilirsiniz. Paket içeriğine nakliye ve kurulum  ücretleri dahil edilir. Sahne,ses ve ışık ekipmanları, görsel şov ürünleri, fotoğraf ve dvd çekimi... fiyatlandırmaya dahil değildir.